Labrador retriever-Dolbia manolo blahnik.Ch. Pl. Dolbia manolo blahnik-Labrador Retriever Mysłakowice Reproduktory w Podajlape. Pl. Przydatne adresy stron dla psów i ich wła cicieli.
Więcej informacji na jego stronie www. Dolbia-manolo-blahnik. Com. Szczeniaczki do odbioru będą gotowe po 08. 02. 2010r. Wraz z metrykami Polskiego Związku. 1st, cac Dolbia so in love-open class, exc. 3rd-co-owner Sylwia Koperek Dolbia manolo blahnik-champ. Class, exc. 3rd-ow. Labrador-dolbia. Pl. Oraz przewodniczka Mackeya (Dolbia manolo blahnik). Pełne wyniki: dolbia Manolo Blahnik-l. r. ii st. 76 pkt. I tu bardzo miła niespodzianka, oba psy prowadzone przeze mnie (Daisy i Mackey-Dolbia manolo blahnik) ukończyły konkurs z dyplomami ii stopnia uzyskując. Lolek (Dolbia so in love)-lokata 2 res cac i lokata 1 cac; Mackey (Dolbia Manolo Blahnik) lokata 3 i lokata 1 cac. Labrador retriever-Dolbia manolo blahnik. Międzynarodowa Wystawa-Warszawa-11. 07. 2010. Klubowa Wystawa Retrieverów– Warszawa.
Dolbia Manolo Blahnik manolo-blahnik. Republika. Pl. Strona poświęcona czekoladowemu psu rasy labrador retriever. Galeria zdjęć, osiągnięcia wystawowe,. Ojciec szczeniąt to czekoladowy pies: Champion Polski Dolbia manolo blahnik osiągnięcia na wystawach 15 x cwc/cac, NDPwR, cacib Certyfikat. Ojciec szczeniąt to czekoladowy pies: Champion Polski Dolbia manolo blahnik osiągnięcia na wystawach 15 x cwc/cac, NDPwR, cacib Certyfikat.Dolbia manolo blahnik-psy, klasa championów: doskonały, ii. Aby zobaczyć powiększenie zdjęcia kliknij w miniaturę. labrador retriever-hodowla' z. Ojciec Dolbia Manolo Blahnik. Czekoladowy Wiecej na Informacja dostępna po zalogowaniu Informacja dostępna po zalogowaniu Piesek ma 3-Nazwa psa: Karina (córka Almy). Data ur. 25. 11. 2009r. Ojciec: Dolbia Manolo Blahnik" Mackey" Matka: Alma Castilla La Mancha.614 Labrador retriever Dolbia manolo blahnik Pies młodzieży 615 Labrador retriever gondor Nasza Obsesja Pies młodzieży 616 Labrador retriever monte carlo.16427 Dolbia manolo blahnik, Edyta Fo& #347; ciak b. Dobra/very good 16428 monte carlo Bella Mare (fci), Sonia Czajor b. Dobra/very good.
Dolbia manolo BLAHNIK& amp; quot; Mackey& amp; quot; Data urodzenia 13. 11. 2005r. Rodzice: matka Ch. Pl. Uncommon Joy of Tintagel Winds-ojciec Ch. Pl.16427, Dolbia manolo blahnik, Edyta Fościak, b. Dobra/very good. 16650, Dolbia miu miu, Irmina Dudkowiak, doskonała/excellent.Friends: Mairi Brown, Simone Wegner, Katarzyna Sawicka, Prabhnoor Singh Randhawawww. Dolbia-manolo-blahnik. Com· Dodaj użytkownika Marek Fościak do znajomych Wyślij wiadomość do użytkownika Marek FościakZobacz znajomych użytkownika.
Dolbia Manolo Blahnik. Manolo-blahnik. Republika. Pl. Strona poświęcona czekoladowemu psu rasy labrador retriever. Galeria zdjęć, osiągnięcia wystawowe. 2776 Dolbia manolo blahnik 2777 Dolbia new york bubble 2778 dragon Megi Mezą 2779 greco Diamantecane 2780 heineken Wiślany Czar 2781 Lab Treasure' s windsor . Labrador Retriever, pies, championów-Dolbia manolo blahnik. Gil Roman-Brzeg. Labrador Retriever, pies, championów-robbie imre z.

16427, Dolbia manolo blahnik, Edyta Fosciak, b. Dobra/very good. 16650, Dolbia miu miu, Irmina Dudkowiak, doskonala/excellent

. z Jaćwieskiego Rodu. Www. Zjacwieskiegorodu. Pl. Siestrzeński Las. Www. Labrador. Waw. Pl. Dolbia Manolo Blahnik. Manolo-blahnik. Republika. Pl.
Buty od Manolo Blahnika zdobyły sławę m. In. Dzięki serialowi" Seks w wielkim mieście" są pożądane przez kobiety na całym świecie. Zobaczmy.Wiosenne buty Manolo Blahnika. Fot. east news/zeppelin. 2009-02-13 14: 18: 00. Tagi: buty moda 2009 wiosna lato manolo blahnik projektant blahnik.Manolo Blahnik (ur. 27 listopada 1942 w Santa Cruz de la Palma) – hiszpański projektant mody pochodzenia czeskiego, projektant butów dla kobiet.. Więcej informacji na jego stronie www. Dolbia-manolo-blahnik. Com. Szczeniaczki do odbioru będą gotowe po 08. 02. 2010r. Wraz z metrykami.Dolbia manolo blahnik. Sex: m, Birth: 13. 11. 2005, Pedigree No: pkr. viii-17267. Dam: Ch. Pl. Uncommon Joy of Tintagel Winds. Sire: Ch. Pl. mł. Ch. Pl. Johnny.

< a href= " http: www. Labrador-dolbia. Pl" target= " blank" > < img src= " http: www. Dolbia-manolo-blahnik. Com/linki/dolbia. Jpg" width= " 474" height= " 66" alt= ". Ojciec szczeniąt to czekoladowy pies: Champion Polski Dolbia manolo blahnik osiągnięcia na wystawach 15 x cwc/cac, NDPwR, cacib.Axel Adekatos Poland: cwc. 2385. cyprys Cotoneaster: klasa championów/champion class. 2386. aristos Biszkoptowe Szczęście: 2387. Dolbia manolo blahnik:File Format: pdf/Adobe AcrobatDolbia manolo blahnik, pies, Labrador Retriever, wł. Edyta Fościak, ul. Szkolna 5, 58-533 Mysłakowice, Polska, Tino Pehar, otwarta, b. Dobra/very good.